Logo František Nemec STAVREM s.r.o.

Projektový manažér

František Nemec STAVREM s.r.o.

Miesto práce
Boldocká cesta 1, Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacKvartálne odmeny a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v oblasti predaja a montáže podlahových krytín
- Samostatné vyhľadávanie nových klientov, vypracovávanie cenových ponúk a starostlivosť o súčasných klientov spoločnosti
- Obhliadky stavieb, manažovanie kladenia podlahových krytín, koordinácia podlahárov v rámci stavieb, odovzdanie diela klientovi
- Sledovanie priebehu zákazky až do jej úplného ukončenia

- Automobil aj na súkromné účely
- Mobilný telefón
- Účasť na školeniach v SR
- Kvartálne odmeny a 13. plat

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis, prípadne aj s motivačným listom, najneskôr do 28.04.2024. Uchádzačov, ktorí prejdú prvým kolom výberu na základe požadovaných kritérií, budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor. Prax v danej oblasti výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Technické myslenie, komunikačné a organizačné schopnosti
Samostatnosť, flexibilita, vytrvalosť, rozhodnosť, odolnosť voči stresu.
Prax a prehľad v oblasti stavebníctva výhodou.

Spoločnosť František Nemec STAVREM s.r.o. vznikla v roku 2016 a pod známou obchodnou značkou STAVREM patrí medzi lídrov v predaji a odbornej inštalácii podláh renomovaných svetových producentov pre akékoľvek priemyselné, obchodné, či administratívne priestory a domácnosti, s obchodným zastúpením v Senci, Bratislave,Michalovciach a Zvolene.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Gabriel
Tel.: +421905523220
E-mail: poslať životopis