Logo Galéria mesta Bratislavy

Online marketing špecialista/ka

Galéria mesta Bratislavy

Františkánske námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
15.7.-1.8.2024
1 200 - 1 750 EUR/mesiacV súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe, PT 8. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • 100 % úväzok (37,5 hod/týždenne v priemere);
  • Tvorí online marketingovú stratégiu a zodpovedá za jej implementáciu v súlade s koncepciou rozvoja organizácie;
  • Zodpovedá za plánovanie a tvorbu obsahov naprieč online kanálmi (sociálne siete, Google, PPC, direct mailing, web, partnerské weby);
  • Kontroluje a vyhodnocuje štatistiku online kanálov, analyzuje online marketingový trh, identifikuje potencionálne príležitosti a trendy;
  • Zodpovedá za časový harmonogram, zabezpečuje administratívu a komunikáciu všetkých zverených projektov;
  • Tvorí rozpočet (plán reklám pre daný rok na všetkých online platformách), zodpovedá za jeho kontrolu a čerpanie;
  • Zodpovedá za napĺňanie a aktualizácie webového sídla www.gmb.sk;
  • Zodpovedá za napĺňanie a aktualizácie aplikácie Mailchimp;
  • V spolupráci s manažérom/kou pre sociálne siete pripravuje stratégiu a kampane a kontroluje výstupy;
  • Tvorí analýzu kľúčových slov a implementuje naprieč online kanálmi;
  • Zodpovedá za obsah a jeho kontrolu na partnerských webových stránkach;

  • ročné odmeny podľa KZ až do výšky FP
  • zvýšenie dovolenky podľa KZVS 5 dní pri 100% úväzku;
  • po uplynutí skúšobnej doby sick day (3 dni/rok);
  • po uplynutí skúšobnej doby príležitosný výkon práce z domu (max 4 dni/mesiac);
  • po skúšobnej dobe možnosť zapojiť sa do programu MULTI-SPORT;
  • po uplynutí 12 mesiacov PP - príspevok na DDS od zamestnávateľa;
  • po uplynutí 24 mesiacov PP - príspevok na rekreáciu;
  • 50% zamestnanecká zľava na publikácie GMB; na denný tábor organizovaný GMB; kávu u Emila

Informácie o výberovom konaní

Na pozíciu reagujte prostredníctvom profesia.sk zaslaním
motivačného listu a životopisu do 06.06.2024.
Následne budú na osobný pohovor pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Administrácia webových stránok - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Mierne pokročilý
Online Marketing - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Všeobecný kultúrny a spoločenský rozhľad; zodpovednosť; dôslednosť; komunikatívnosť; schopnosť pracovať samostatne aj tímovo; spoľahlivosť; inovatívnosť;

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Sovová
Tel.: +421949017231
E-mail: poslať životopis