Disponent / Materiálový plánovač

Golde Lozorno spol. s r. o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie objednávok na dodávateľov so zohľadnením výrobného plánu a objednávok od zákazníka
• Komunikácia s dodávateľmi na dennej báze a operatívne riešenie problémových situácií
• Monitoring pokrytia výroby jednotlivými komponentami na dennej báze
• Kontrola skladových zásob, prípadne nezrovnalosti rieši čiastkovými inventúrami
• Manažment dodávateľských obalov – kontrola konta
• Organizácia transportov ( produktívny a neproduktívny materiál ), monitoring a optimalizácia za účelom znižovania nákladov
• Kontrola systémových skladových pohybov a analýza dát

​Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v automotive. Súčasťou benefitov je:
​• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov (od 40 do 220€)
​• stravovacia karta
​• variabilná zložka ako % z ročnej mzdy v závislosti od výkonu/výsledkov firmy a dĺžky pracovného pomeru
​• vianočný bonus
​• bonus za úspešné odporučenie nového zamestnanca
​• možnosť práce formou home office 2 dni v týždni
​• športové a spoločenské aktivity
​• odmena za odpracovanú dobu 5, 10, 15, 20 rokov
​• príspevok pri dosiahnutí životného jubilea - 50, 60 rokov
​• príspevok pri narodení dieťaťa
​• príspevok pri nástupe dieťaťa do 1. triedy ZŠ
​• deň voľna navyše pri príležitosti svadby
​• sociálny program: vitamínové balíčky, mikulášske a vianočné balíčky, firemné akcie​

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Golde bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na obdobnej pozícii ako materiálový plánovač/ disponent - výhodou
- skúsenosti z automobilového priemyslu - výhodou
- znalosť MS Office - užívateľská úroveň, znalosť Excel na užívateľskej úrovni- podmienkou
- skúsenosti s MRP systémom ( napr. so SAP) - výhodou
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- dobré analytické myslenie
- schopnosť pracovať pod tlakom

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human Resources
E-mail: poslať životopis