Logo J&T REAL ESTATE, a.s.

Projektový manažér

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 3 000 EUR/mesiac+2 x ročne bonusy až do výšky 100% brutto mzdy. Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás budeme očakávať:
- sledovanie, pripomienkovanie územnoplánovacích podkladov a dokumentácie,
- finalizácia projekt manuálu a oboznamovanie projektového tímu s jeho obsahom,
- definovanie rozpočtu projektu na základe podkladov a súhlasu vedúcich príslušných oddelení,
- zabezpečovanie a dohliadanie na vedenie dokumentácie o projekte,
- zabezpečovanie zmluvnej bázy projektu,
- koordinácia projekčných prác a prác externistov,
- koordinácia činnosti členov tímu,
- komunikácia v rámci teamu a spoločnosti s externým prostredím,
- kontrola a vyhodnocovanie činností interných a externých členov projektového tímu

Čo Vám ponúkame:
- dynamickú prácu v príjemnom business pracovnom prostredí,
- 5 dní dovolenky naviac,
- 3 platené sick days,
- príspevok na jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka,
- odborné vzdelávanie
- množstvo zaujímavých teambuildingových aktivít organizovaných zamestnávateľom

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritériá. Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 5 ročná skúsenosť v oblasti developmentu, na obdobnej pozícii.

Počet rokov praxe

5

- výborná úroveň komunikácie,
- schopnosť viesť ľudí,
- riešenie konfliktov,
- vyjednávacie schopnosti,
- organizačné zručnosti, schopnosť stanoviť si priority,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- odolnosť voči stresu a flexibilita

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Penevová
E-mail: poslať životopis