Manažér riadenia projektov zmien

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho manažéra zmien (Change Manager), ktorý bude riadiť implementáciu nových produktov pre káblové zväzky v automobilovom priemysle, s dôrazom na koordináciu, analytické myslenie a efektívnu komunikáciu s projektovým tímom.
• Sledovanie a kontrola zmien v produktoch pre káblové zväzky.

• Koordinácia zmien s projektovým tímom a dodržiavanie harmonogramu.
• Vyhodnocovanie času a načasovania nasadenia na stavenisku vozidla.
• Preberanie včasnej eskalácie na projektového manažéra v prípade oneskorenia.
• Podávanie správ o riadení zmien a sledovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti.
• Dohľad na proces riadenia zmien počas vývoja a sériovej výroby.

• 13. plat
• Permanentky na masáže, plaváreň fitnes
• firemné podujatia a večierky
• Spolupráca so špičkovými profesionálmi v odbore
• Nové projekty pre popredných svetových výrobcov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát vhodný na pozíciu Change Managera by mal disponovať:
• analytickými a organizačnými schopnosťami
• komunikačnými schopnosťami
• flexibilitou
• znalosťami odvetvia a technických procesov - znalosť v oblasti elektrotechniky, automobilového inžinierstva, mechatroniky, strojárstva alebo vývoja elektroinštalačných systémov
• záujmom o automotive priemysel (technické zázemie a vývoj)
• MS Office
• Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je MUST HAVE
• ochota cestovať´
• ochota učiť sa, byť asertívny a otvorený typ osobnosti

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis