Logo SIC Slovensko, s.r.o.

Obchodno-technický zástupca pre lasery

SIC Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
01.08.2024
1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladný plat 1500€, po zapracovaní podiel na zisku z predaja laserov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj značiacich laserov hlavne strojárskym firmám na celom Slovensku.

  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi, prezentácia značiacich laserov
  • vypracovanie cenových ponúk a technických riešení, správa obchodných prípadov
  • ​poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od potrieb zákazníkov​
  • priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
  • práca s CRM, aktualizácia databáz, reportovanie
  • ​zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov​

Práca zahŕňa prácu v našom sídle na Krížnom vrchu v Leviciach aj cestovanie za zákazníkmi po celom Slovensku.

  • práca v stabilnej spoločnosti v mladom tíme
  • služobné auto, notebook, mobil​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 63 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​komunikatívnosť a prezentačné schopnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • technické myslenie
  • výhodou je prax ako obchodný zástupca v strojárskom priemysle

Spoločnosť SIC Slovensko, s.r.o. sa od roku 2002 zaoberá distribúciou a predajom strojov a nástrojov na priemyselné značenie materiálov.
Sme výhradným distribútorom firmy SIC MARKING - mikroúderové, rycie a laserové značiace stroje.
Ponúkame aj sortiment firiem:
- LA-CO - priemyselné popisovače Markal
- BGI - razidlá, vyiskrovačky, plomby
- UMS - elektrochemické značenie
- ELRIED - značenie farebným bodom, stroje na výrobu šablón
- ALK - vypaľovadlá
Naša spoločnosť je členom celosvetovej skupiny SIC Marking.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Svetlanská
Tel.: +421917574803
E-mail: poslať životopis