Prijímací technik pre poistné udalosti

Todos Bratislava s.r.o.

Miesto práce
M. Schneidera-Trnavského, Dúbravka
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby mesačná mzda 1600,00 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta, po skúšobnej dobe podľa provízie (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia potrieb zákazníka
- obhliadky vozidiel pri poistných udalostiach a kalkulácia opráv
- príjem a výdaj vozidiel v servise
- príjem servisných zákaziek, vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise
- zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
- tvorba cenovej kalkulácie
- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, e-mailová)
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
- práca 5 dní v týždni s možnosťou dohody na pracovnej dobe
- nutná prax minimálne 3 roky

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Váš životopis s priloženou fotografiou ako aj motivačný list zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, doprava, prípadne iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nutná prax minimálne 3 roky

- technické znalosti automobilov a servisu
- práca v autorizovanom servise výhodou
- znalosť programov DMS a ELSA výhodou
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť rozhodovať sa v časovej tiesni
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Dobrovodský
E-mail: poslať životopis